En ilginç 10 fetiş

{ Posted on Nis 25 2009 by elmaaltshift }

iraz zor bir konu olacak gibi ama du bakalım.. Şimdi efendim ilk önce fetişizmin ne anlama geldiğinden bahsetmemiz lazım. “Cinsel fetişizm, ilk olarak Alfred Binet tarafından Le fétichisme dans l’amourde tanımlanan ama kökeni daha eskilere dayanan, cansız bir nesnenin veya bir beden parçasının tahrik edici olarak algılanmasına denir. Kök olarak antropolojide doğaüstü güçlere sahip olduğuna inanılan nesneler için kullanılan fetiş teriminden gelir.” Fetişlerle ilgili diğer ayrıntılı bilgiler için sizi Google'a davet ediyorum, şimdi bunlarla uğraşmayalım. Buyrun…
Dikkat: Bundan sonrası +18.

10. Ayak fetişizmi
Her zaman ilginç bulduğum fetişlerden biri. Ayakseverler özellikle kadın ayaklarına bayılırlar. Parmak boyu, topuklar ve tabii ki tabanları, oje rengi (kırmızı renge herhalde çıldırıyorlardır), uzun tırnak, ayakkabılı veya çoraplı olması falan, kokusundan cinsel bir uyarılma duyulması. Özellikle kadın ayaklarını öpmekten, yalamaktan vs. zevk alırlar. Pek hijyenik bulmasam da fetiş fetiştir ne diyeyim. Bu arada en yaygın olan fetiş.

foot_fetish_001

9. Aksesuar Fetişizmi
Bu da bir garip. Karşısındaki kişinin üzerinde bulunan bazı nesnelerin kişiyi uyarmasından geçer bu fetişizm. Gözlük, protez, diş teli, şapka, şemsiye, oyuncak, araba vb. aksesuara sahip olan kişinin üzerine atlanır, zevkten çıldırılır (nasıl oluyorsa:). Bunun bir yan kolu olan okul üniforması ve sekreter kıyafeti fetişlerini de anlatmama gerek yok. Özellikle Japonların okul üniforması fetişizmi malumunuz. Tabii bunun içine asker üniformasını da eklemek gerek. Düşünsenize, cinsel nesne asker üniforması giymiştir. Otorite temsili olarak kabul edlen bu fetişizm, en sık görülen fetişlerden biri.

278

8. Irk fetişizmi
Adı sizi yanıltmasın. Öyle psikopat bir fetiş değil bu. Sadece cinsel konuda (e başka hangi konuda olacağudu?) karşı veya hemcinste ırki özellikle aranması, derinin rengi, gözün biçimi, kafatası yapısı vs. Yani tamamen şekilci bir fetiş cinsi bu.

7. Facesitting Fetişizmi
Diğer adıyla poponun suratın üstüne bir koltukmuşcasına oturması. Ayrıntılı bir açıklamaya gerek yok. Adamın suratının üstüne kadın kısmısı poposunu yerleştiriyor çıplak olarak ve hadi buyrun size başka bir fetişist durum.

otur

6. Koku Fetişizmi
Adından anlaşılacağı üzere koku ve koklama yoluyla kişinin cinsel gerilim ve doyuma ulaşmasıdır. Bu koklama fetişi bazen hastalıklı bir hal alabilir (hangisi değil ki zaten). Koku fetişistleri iç çamaşırlarına karşı da yoğun bir ilgi duyarlar. Cinsel olmayan kokular da bazı fetişistleri uyarabilir. Bunlar idrar, ayak ve adet kokularıdır bittabi. Bu arada Jean-Baptiste Grenouille de unutmamak lazım:)

kokuev11

5. Koltukaltı Fetişizmi
Tahmin edildiği üzere koltuk altındaki kılların yalanması, okşanması vs. durumu. Kadın ve erkek fark etmez. Oraya jilet değmemeli:)

4. Deri Fetişizmi
Bu fetişte gerçek deri kullanılmalı, yalancı deri ve güderi olmaz:) Deri fetişistleri deriden yapılma olan eşyalara dokunur, dokunduğu zaman da her zamanki gibi cinsel bir coşkunluk, doyum vs. ulaşmaya çalışır. E tabii salt bir deri ceketten bahsetmiyoruz. Ayakkabı, çizme, eteklik, eldiven, deri bant, maske, kırbaç ve kemerler de kullanılır. İlla bunların canlı bir varlık üstünde de olması gerekmez. Dokunmaları yeter.

leather_fetish1

3. Sakatlık Fetişizmi
Bir gövdesel aksaklığı veya sakatlığı olan bir kişiyle cinsel birleşme isteği duyan kadın ve erkeklerin fetişizmidir bu da. Aşırı çirkin, kambur veya tahta bacağı olan, gözünde siyah bant, ki bu durum niyeyse güçlü erkeğe delaletmiş, kişilere karşı cinsel arzu, tutku duyma isteği bu da. Korsanlar için bulunmaz nimet bir nevi.

pirate01

2. BDSM Fetişizmi
Bu biraz karışık. Fetişlerle ilgili araştırma yaparken buldum. Şöyle ki: “B&D : Bondage and Dominance_ “Kölelik ve Hakimiyet” yada Bondage and Discipline _ “Kölelik ve Disiplin” S&M: Sadism & Masochism _”Sadizm ve Mazoşizm” D&S: Dominance & Submission _ “Hakimiyet ve Teslimiyet” dir.” Böyle bir şeymiş. Birçok belli başlı fetişlerin genel adıymış. Uzun bir konu olduğundan burada yer vermeye gerek yok. Sizi şuraya alalım. A bir de burası varmış, şimdi gördüm.

bdsm_collar_side1

1. Nekrofili
Evet bu sanırım en ilginç ve bir o kadar da manyak fetişlerden biri olsa gerek. Tabii bunu fetişten ziyade sapkınlık, sapıklık olarak da adlandıranlar çıkacaktır. Nekrofili, necro yani ölü kelimesinden türetilmiş bir tür cinsel yönelim çeşidi. Nekrofili denilen zat-ı muhteremler ise ölü insanlara karşı ilgi duyar, onlarla birlikte olmaya çalışırlar. Hatta bunu o kadar ileri götürmüşlerdir ki, bu dava uğruna cinayet işleyen manyak seri katiller bile çıkmıştır yer yüzünde. İnsanoğlu bu, her türlü manyaklığı bünyede barındırıyor maalesef.

spn_necrophilia

Son olarak şunu söylemem gerekirse, yukarıdaki fetişler en masum olanları. İnsanoğlunda cinsel istek ve hayal gücü olduğu sürece daha ekstrem örnekler çıkacaktır mutlaka, zaten var da… Neyse, herkese renkli sevişmeler diliyorum:

zp8497586rq
Be Sociable, Share!


51 Responses to “En ilginç 10 fetiş”

 1. Nekrofili bi arkadaşım var :))

 2. cok cekici bir yazı olmus : )

  fetişler sapkınlık mıdır, yoksa normal sekse doymus sayılabilecek kisilerin mi fetisleri olur, yani bir çeşit gelişmişlik ve aşmışlık göstergesi midir sorumu ilkinden yana cevaplamama neden olabilecek bir kaç fetiş var bu yazıda!

 3. tamam ayak fetişi aksesuar fetişi tarzı şeyleri anlarım ama bazıları sapkınlık mesela ölüvücutlar gib bence artık sevişme konusunda yapacakları herşeyi yapmışlar ve hiç birşeyden zevk almamaya başlayınca çok değişik yollara başvuruyorlar.

 4. benim bir yerde okuduğum sapkınlıklardan biri de ağaç kavuğunun cinsel obje olarak algılanması..kulağa komik geliyor ama bu tarz sapkınlar cok ciddi:D manyaklar iste:D

 5. Hocam bence gülme sen onun yanında ölmemeye bak :D

 6. Yazınızda belirttiğiniz üzere fetişizm : “cansız bir nesnenin veya bir beden parçasının tahrik edici olarak algılanmasına denir. ”

  BDSM ise farklı bir konu.Bağlantılı ama “fetişizm” başlığı altında değil tam olarak.Domme ya da sub bir kişi aynı zamanda fetişist olmak durumunda değil.Orada bir av ve avcı,beceren ve becerilen,emir veren ve itaat eden durumu söz konusu.

  Facesitting de keza öyle,bir -fetiş-ten çok,BDSM oyunları altında incelenebilecek bir dominasyon yöntemidir.

  Balon fetişizmi ve otomobil fetişizmi sanırım benim bildiğim en ilginç fetişler.Listede olmalıydı. :]

  Mistress Eva Haber Ajansı bildirdi. :]
  Sevgiler.

 7. Bir de hayvan fetişizmi var. Malumunuz ülkemizde belki de en çok rastlanabilecek fetişizm türü olmaya aday. İlginç

 8. bide yaşlı insanlara duyulan cinsel istek fetişizmi var. gecenlerde bi arkadaşın cep telefonunda seyretdım, genc biri babası yaşında adamı… buna fetişizm denirmi?

 9. Jean-Baptiste yi okuyunca bir an o muhteşem film aklıma geldi. Filmin adı “KOKU” son yıllarda seyrettiğim en muhteşem filmdi. Kesinlikl tavsiy ederim.
  Selamlar

 10. Şimdiden 11 fetişt yazınınızı yazabilirsiniz. 11. fetişim siz oldunuz. Harika. Sitenizde dolanmaktan, labirentte peynir arayan fareye döndüm. Tebrikler. Sevgi dolu kucaklarım sizin olsun. Saygılarımla

 11. ayhan demiral, şimdiye kadar gelmiş en şeker yorumlar maddelemesinde birinciliği size vericem :)))

 12. bence eğer aşk monotonlaşmışsa bu eyleme baş vururlur ne dersiniz?ama olay guzel ve yazılar super.

 13. bende ayak fetişi var . ayak fetişi iğrenç gozükse bile ayakları koklamak , ağzıma sokmak ve biriyle ayak tabanlarımzı bitiştirmek en buyuk zevkimdirr

 14. ne pislik şeymiş bunlar. koltuk altını koklayıp zevk duyan kişi insan/hayvan/bitki ya da cansız bir madde olamaz!! yalama olayına hiç girmek istemiyorum. bu ne pisliktir yahu!! hani kavgada bazen ölünü s.keyim denir ama o sadece laftadır, küfür anlamında! gerçekten bunu yapan ve zevk alan yaratıkların var olması çok acı!!

  şunu ilave edeyim:
  mantar olmayan, kokmayan, terlemeyen beyaz tenli temiz pak tertemiz ve bayanların ayaklarından son derece tahrik oluyorum. nedendir bilmem, bacakları ve ayak bilekleri hafif kalın selülitsiz bayanlardan tahrik oluyorum.

 15. ayak fetişzmi farklı bir olaydır bakımlı bayan ayaklarını öpmek giydikleri çorapları koklamak tamamen farklı bir olaydır

 16. BİRİNİN-yani ben – İLK FETİŞİ- yani siz – OLDUNUZ :))

 17. sanırm bende aksesuar fetişizmi var :D

 18. japon kız bir harika

 19. bende bir fetişistim fantezi kıyafetli kişilere hemşire.hizmetçi vs.nylon.file külotlu çoraplı bacaklara koltuk altlarına daha da varrrrrr…bunlar benim yaşam tarzım vazgeçemediklerim bence bir sapıklık değil doğuştan gelen zevk alma biçimi bunlar ayıp değil sakınılacak bi şey değil bazı sapkın fetişler gibi kendine yada başkalarına zarar verme yok kimsenin görüşüne karışamam ama fetişizm doğal bir istektir.

 20. sanırım bende ayak fetişistiyim hiç tecrübem yok yardım edebilecek bir bayan arkadaş olsa ne iyi olurdu..

 21. puhahahahahah::D:D:D:D

 22. Sexs cok sıkıcı geliyo bi zamandan sonra. yala yala nereye kadar :D

 23. arkadaşlar öncelikle ne fetişten ne fetişistten korkmanızı gerektirecek bi durum yoktur bilgilerinize, her ne fetişisti olursa olsun biz çok özür dilerim por…. cular gibi sabitlenip sırf kendi mutluluğumuz için yatağa girmeyiz partnerini mutlu edemeyen fetişist yoktur çünkü aldığımız zevki hep paylaşırız ayrıca eşimize mutlluluğu 5 dakika için değil taparak bir ömür boyu yaşatırız tüm güzelliklerin başlangıcı olan kadınların önlerinde saygıyla eğilir hissettiğimiz mutluluğu ayaklarından öperek kendilerine iletiriz saygılar fetishbootic

 24. mukemmel bır duygu bu feış kımı ayakdan kımı kalcadan kımı kulak memesınden ya sonuçda zevk ıçın degılmı hersey on numara oluyo saygılar 05073191315

 25. bendede 1 ve 3 dışında hepsinden var :))

 26. BU KADAR YORUMDAN SONRA KISACA UNUTMAYIN INSANOGLU GOTUNDEN YUMURTA CIKARANA KADAR ARAYISTA BULUNACAKTIR UNUTMAYIN !! :D

  e mail — jjöntürk hot

 27. spitting(tükürük) fetişizmini de ekle… :)

 28. hepsini geçtim insanların bu tepkisi niye? gayet normal ki dışkı,çiş fetişisti olanları bile tanıyorum… her insan farklı şeylerden zevk alır bunda abartılacak bişey yoktur,BDSM bir yaşam tarzıdır !

 29. Fetiş konusu ilginç. Bende kız arkadaşımın azıma işemesinden hoşlanıyorum. İlk zamanlar utansalarda -ki bazısı hiç çekinmeden profesyonelce uyum sağlıyor- sonradan çok haz duydukları kesin. Üzerime dışkı yapılması konusunda da birkaç tecrübem var. Ayak yalamak artık çok basit ama en çok hoşa giden de o. Bence kendinizi bukonularda rahat bırakın ve tadını çıkarın. Alan da satan da memnun. Fetiş bu. Kuralı yok. Hissiyat.

 30. BU ZAMANA KADAR FETİŞHİ OLMUYAN KADIN GORMEDIM KIME SORSAN TU KAKA ŞEYLER DERLER .ERKELERİ SAPIK OLMAKLA SUCLARLAR AMA GUVENLİ VE RAHAT ORAMI BULDUGUNDA HER KADIN İÇİNDEKİ AYKIRILIKLARI MEYDANA CIKARIR itirazı olan eklesin mstr_81@windowslive.com

 31. Ben kadin ayaklarina bayilirim kurban olurum,
  Opüp koklayip emip yalarim, aralarini, parmagi üstü alti heryeri..
  Sirf ayakda degil, kadinin heryeri güzel cekici
  Ve tahrik edicidir, bastan asagiya, ayak parmagindan
  Kasina gözüne sacina kadar..
  Kadin bedeni estetik ve güzel yaratilmistir,
  Yapisi vücudu heryeri cekicidir. Ee bazilarinda ise bazi
  Bôlgeler daha cok tahrik eder bu normaldir.
  Karimin ayaklarina kurbam olurum, hemde kendi ayaklarimada
  Kurban ettiririm, ayaklarimi yikkatiririm, tirnak kestirir, msj yaptirip baktiririm..:-)
  O BDMS gibi seyler yani..

 32. selamlar. sayın arkadaşlar evet herkesn zevk anlayışı tahrik olma şekli ve algılayışı farklıdır ama bazı arkadaşalrınkine katılmıyorum çok ürkütücü bir şekildede fetişh olması tek taraflı ilişkiye eminimki zarar verecektir aşırıısından kaçınmılmalı bence

 33. fetiş tııppen yorumlamak gerekirse farklı fantezi ben bunu faklı yöntemlerini denedim harika oluyo sevgilinin yüzüne oturması ayaklarını öptürmesi ayanı yalatması gerci ayak yalamadımda öpmedimde ama denek lazım nasıl bi zevk oldunu veya kız arkadaşının göhüsleriyle yüzüne bastırması

 34. sanırım çoğu kişi gibi bende ayak fetışıyım.nedendır bılmem ama yere yatıp gızlara karnımı çığnetmekten ve yanıma uzanıp yatan sevgilimin ayaklarını tutup okşamak,öpmek benım vazgeçılmez zevkımdır.Onun kosusu bile bana güzel geliyor ne kadar saçma ve hıjyenık olmasa bıle bir kadın doğal kokusuyla daa güzeldır erkek için (ne biliyim belkide bunu ona ne kadar sevdiğimizi anlatabılmek için yapıyoruz).sonuçta partnerımızı sevdığımız için yapmıyomuyuz..karısını döven,sokak ortasında pompalı tüfekle kovalayan aptal ınsanlar ne anlar fetişten, sevgiden,ayak öpmekten :D .Kokusundan bile nefret eder . hayvanların bıle fetıshleri var .Bırbırlerıyle yalaşıp koklaşırlar hatta dışkısını yaptıktan sonra birbirlerınin poposunu yalarlar (bokunu yerim yeter kı ilgi göster bana der gibi :D )

 35. slm bendekı cok farklı sizin yorumlarda hıc bahsedilmiyor acaba ben tekmiyim ?

 36. Ohaa resmen saçmalık buu iğrençlık pislik başka bişey değil biri ağzına işettiriyomus biri tüy yalıyomuş nasıl erkeksiniz be iğrençç…

 37. bnce çok normal bişey
  :D ewet bazı fetişstler biraz abartılı ama,
  hepsi abartılı değil insanların doğasındaki normal bişey
  bence bunu hor görmein

 38. Yaaa lütfen bana ayaklarını öptürüp yalatcak bir bayan yok mu lütfen ya :(

 39. İnanmayacaksınız belki ama bende koyun fetişi var. Her sene kurban bayramının gelmesini bekliyorum. Ortalıkta dolaşan koyunların o yünü, ağızı, dili, toynakları her şeyi beni benden alıyor. Umarım yalnız değilimdir.

 40. selam bende de dirsek fetişi var. kadınların dirseklerini görünce zevkten başım dönmeye başlıyor

 41. ben hem ayak yalamayı hemde koltuk altlarını yalamayı çok seviyorum.hele koltuk altları hafif kıllı ve terli olursa.

 42. ayak fetrişine pek ilgim yok ama pop koklama, yalama, parmaklama ve osuruk fetişim hat safhada :))

 43. hepiniz igrencsiniz :(

 44. güzel bakımlı sexi ayakları saatlerce yalayabilirim ayaklarına tükürüp bana yalatacak bayan lar varsa zevkle yaparım.kıllı koltuk altlarını da saatlerce yalar koklarım.ağzıma işemelerini denemedim ama denemek istiyorum.böyle değişik sıradışı fanteziler beni acaip kamcılıyor.ama bunları yaşayacak bayan çok nadir denk geliyor.bu güne kadar sadece 2 tane reel deneyimim oldu.birde grup eş değiştirme swinger eş değiştirme çak tahhrik verici.ilgilenenler ruzgarlasin hot mail atsın

 45. Abi Dean Winchester’ı niye nekrofili gibi gösterdin :) Adam kahraman.

 46. merhaba arkadaşlar ben yün fetişiyim.
  el örgüsü yün kazak, hırka veya herhangi bir giysi giymiş ayrıca kürk giymiş bayan gördüğümde azıyorum. El örmesi yada kürk olan herşeyin penisime dokunması beni erekte etemeye yetiyor.
  benim gibi hisseden yada olan birileri ile sohbet ve arkadaşalık kurmak isterim.
  iletişim:
  knitting-live@hotmail.com

 47. bu fetiş manyaklarının alayı sapık ve iğrenç. a.q. alayınızı ziksinler dicem ama bu size ancak zevk verir. midemi bulandırıyosunuz lan ipneler.

 48. bende sizi tanimak isterdim feyisim siz oldunuz

 49. ben tum bayanlarin fetisini karsilarim cunku bayanlara taparim ben mailime yazin pls. baris ben 182 77 istanbul kumral mavi gozlu tatlimi tatli biriyim personofsensual@hotmail.com adresim

 50. ayak fetişistliği bana göre normal de.cok uçuk fetişlerde var.*

 51. yorumlara bak bizdede bayağı sapık varmış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.